ТОВ Радіан

 

 EN RU UA

Українa, 61023, м. Харків, вул. Весніна,7
Тел./Факс:+380 57 714-3903
+380 57 719-4399
E-mail: info@radian.co.ua
Web-site:http://radian.co.ua

Новини від ТОВ "Радіан"

Архів новин
ТОВ "Радіан" на сайті

Шановні панове!

Пропонуємо Вам ознайомитись з основними напрямками діяльності та виробленою продукцією ТОВ «Радіан».

Метою своєї діяльності ми вважаємо запровадження передових технологій та наукових розробок у галузі засобів радіозв'язку. Спеціалісти нашого підприємства мають великий досвід роботи з комунікаційним обладнанням вітчизняного виробництва та провідних зарубіжних виробників. Знаючи специфіку побудови систем радіозв'язку в Україні, колектив ТОВ «Радіан» основний акцент робить на розвитку виробництва свого антенно-фільтрового обладнання для радіозв'язку та впровадження власних розробок. ТОВ «Радіан» прагне запропонувати споживачеві оптимальне комплексне вирішення спеціалізованих завдань щодо побудови, реорганізації та розширення систем радіозв'язку з мінімальними витратами фінансів та зусиль.

Основними напрямками діяльності ТОВ «Радіан» на сьогоднішній день є:

  • розробка, виробництво та впровадження власних антенно-фідерних компонентів систем професійного радіозв'язку в діапазоні частот від 30 МГц до 6 ГГц для їх використання в комерційних та відомчих системах радіозв'язку та передачі даних (стільниковий зв'язок, Інтернет, МВС, Міноборони, нафтогазовий комплекс, енергетика, транспорт);
  • постачання професійних радіостанцій та переговорних пристроїв провідних виробників радіообладнання, таких як MOTOROLA, KENWOOD, ICOM, VERTEX STANDARD;
  • ремонт, налаштування та сервісне обслуговування базового та абонентського радіообладнання;
  • постачання радіочастотної кабельної продукції, коаксіальних ВЧ-роз'ємів та перехідників.

У числі власних розробок ТОВ «Радіан» знаходяться такі антенно-фідерні пристрої: комбайнерно-мультикаплерні системи, передаючі комбайнери, ізолятори та високочастотні навантаження, пристрої грозозахисту , дільники; високочастотні фільтри, преселектори та дуплексери на об'ємних резонаторах, періодичних структурах та в мобільному виконанні; інтермодуляційні фільтри; розподільні приймальні панелі, малошумливі підсилювачі, антенні підсилювачі, ретранслятори; стаціонарні та автомобільні антени, що застосовуються в системах радіозв'язку та передачі даних (транкінг, пейджинг, Алтай, DECT, Senao, системи стільникового зв'язку, RadioEthernet...); джерела живлення та панелі контролю передаючих трактів. Пропонуються розробки в галузі створення засобів телеметрії та телеуправління.

Фахівці ТОВ «Радіан» виконають для Вас проектування, виготовлення та постачання замовленого типового та унікального обладнання, що не є на сайті та в каталозі, проведуть монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, а також введення обладнання в експлуатацію та навчання персоналу. Наше підприємство пропонує Вам гарантійне та післягарантійне обслуговування своєї продукції; ремонт, налаштування та сервісне обслуговування продукції зарубіжних виробників; постійну технічну підтримку, кваліфіковані технічні консультації.

Пропонуємо Вам ознайомитися з каталогом нашої продукції та сподіваємося на плідну співпрацю.